Zastanawialiście się czasem, jakie są najpiękniejsze sale weselne w Warszawie i okolicach? Przecież wybór sali weselnej to jeden z ważniejszych wyborów, jakiego muszą dokonać przyszli małżonkowie w trakcie organizacji ślubnej uroczystości. Dlaczego jeden z ważniejszych? W końcu zapraszają do tego miejsca swoich gości – ludzi, z którymi chcą tego dnia podzielić się swoją miłością, dobrem i wszystkim tym, co tego dnia jest wyjątkowe i piękne.

Wesele Warszawa Cena

To właśnie wybór sali weselnej w największej mierze wpływa na budżet przyjęcia weselnego. Ceny są bardzo zróżnicowane, wahają się od 200zł w domach weselnych na obrzeżach Warszawy do nawet 1000zł od osoby w pałacach, zamkach i willach. Na przestrzeni ostatnich lat w wyglądzie i ofercie sal weselnych zaszła różnica i to nie duża, nie ogromna, a wręcz KOLOSALNA, stąd takie różnice w cenach.

Wyjątkowe miejsca na ślub i wesela

Sale weselne przeszły swoistą metamorfozę. Przestały być wyłącznie miejscem, w którym para młoda i jej goście zbierają się na huczne biesiadowanie, a stały się miejscem, które powinno wpasować się w zaplanowany klimat uroczystości, oczarować gości wyglądem, zachwycić otoczeniem, pięknie prezentować się na zdjęciach oraz spełnić szereg innych, skrupulatnie określonych wymagań. Stało się to za sprawą właścicieli, którzy zaczęli mieć oryginalniejsze pomysły, kierowani trochę odważniejszymi oczekiwaniami przyszłych małżonków. Bo w tej branży trochę jest tak, że albo się wyróżniasz, albo Cię po prostu nie ma. 

Sale Weselne Warszawa i Okolice

Przygotowałem dla Was listę sal weselnych, które jakość, piękno i wyjątkowość mają wpisane w swoją nazwę. Sal, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających gości!

Ranking Najlepsze Miejsca na Ślub w Warszawie i okolicach.

Aktualizacja: 2021-12-06


OSADA MŁYŃSKA

osada mlynska3

Zabytkowy folwark, sięgający początkiem już XV wieku. Miejsce z wieloma duszami. Idealnie wpasowuje się w klimat boho, rustykalny, glamour oraz industrialny… 8 ha powierzchni ogrodzonych zabytkowym murem, otoczonych starodrzewem, sadami i łąkami przyprawia o szybsze bicie serca. Smaczku dodają stary młyn oświetlony milionem lampek, rustykalna stodoła, stare kino, sala orientalna, wóz cygański i wiele więcej magicznych zakątków.. Warto ulec niebanalnym aranżacją i magii tego miejsca.

INFO:
styl:  rustykalny, boho, glamour, industrialny,
ceny: wynajem osady: 12 tys.-16tys.; wynajem firmy cateringowej: 300 zł/os
liczba gości: wesela: bazę dla 200 osób; pikniki i eventy dla ok. 400 osób; w plenerze do 500  osób.
noclegi: 16 miejsc noclegowych w warunkach domowych, cygański wóz dla Pary Młodej, możliwość postawienia własnych namiotów, dwa prysznice z ciepłą wodą rekomendowane hotele i pensjonaty (na stronie w zakładce partnerzy)
adres: Oryszew Osada 9

osadamlynska.pl

Data aktualizacji: maj 2023r.


VILLA PARK JULIANNA

Villa Julianna Tworca Joanna Sibilska
Autor zdjęcia: Joanna Sibilska

Stary, zabytkowy dwór z unikalnym, ponadczasowym urokiem. Do dyspozycji gości przygotowano 7 sal bankietowych, każda o różnym charakterze i kolorystyce. Uroku temu miejscu dodaje widok na Las Kabacki, jaki rozciąga się z górnego tarasu. Miejsce z sercem dla ludzi i duszą minionego czasu.

INFO:
styl:  elegancka sala balowa, klimatyczne pomieszczenie kominkowe i stylowa przestrzeń bankietowa. Ponadto również efektowna, oszklona oranżeria.
ceny: uzależniona od dnia tygodnia pt.-ndz. 300-400 zł/os.
liczba gości: Wszystkie sale pomieszczą nawet 200 osób; przyjęcia na zewnątrz –  nawet 300 osób
noclegi: na miejscu brak
adres: ul. Julianowska 78, 05-500 Julianów k./Piaseczna

villajulianna.pl

Data aktualizacji: maj 2023r.

VILLA OMNIA

villa omnia 2

Nowoczesność w willowym stylu. Cicha i zielona okolica współgra tu elegancją, klasą i wytwornością. Stworzy piękne tło do uroczystości zorganizowanej w stylu glamour. To połączenie modernistycznego stylu i tradycji znajduje się w bliskiej okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego.

INFO:
styl:  glamour, rustykalny, industrialny, skandynawski
ceny: pn-sr 270zł, czw 290zł, pt 310zł, sob 340zł nd 290zł
liczba gości: do 200 gości przy okrągłych stołach
noclegi: dla 40 osób
adres: Trębki Nowe 17 a, 05-170

villaomnia.pl

Data aktualizacji: maj 2023r.

OCZYSZCZALNIA MIEJSCE (Stodoła Wszystkich Świętych)

oczyszczalnia miejsce

Miejsce, które z łatwością dostosowuje się  do potrzeb użytkownika. W trakcie budowy przyświecała właścicielom niezwykle wartościowa idea – uwzględniono wiele zasad budownictwa pasywnego z szacunku do otaczającego świata. Oczyszczalnia rozpieszcza drewnianym wykończeniem oraz sielską, otoczoną łąkami i stawami lokalizacją. Miejsce niezwykle osobliwe.

INFO:
styl:  minimalizm dostosowujący się do potrzeb użytkownika
ceny: przyjęcie nocne ok 400 zł/os
liczba gości: od 70 osób (w piątki) 90-120 soboty, małe przyjęcia ok 30 osób w niedziele.
noclegi: 38 miejsc możliwość powiększenia do 50
adres: Ludwików 26, 26A 96-515 Teresin

oczyszczalniamiejsce.pl

Data aktualizacji: maj 2023r.

GAJÓWKA OBRĘB

gajowka

Na skraju wsi wśród pięknych sosnowych lasów, pól i łąk odkryjecie uroki natury. Tutaj można się na chwilę zatrzymać i uchwycić najpiękniejsze momenty Waszego życia. Gajówka to miejsce, w którym można się zakochać, nie tylko za gościnność.

INFO:
styl:  rustykalny, boho
ceny: widełki 300-500zł. Do każdej realizacji podchodzą indywidualnie.
liczba gości: sala bankietowa na 140 osób oraz połączona z nią sala taneczna
noclegi: Nie dysponują bazą noclegową
adres: Kasztanowa 98, 05-530 Obręb

Data aktualizacji: maj 2023r

gajowkaobreb.pl

WIERZBOWE RANCZO

wierzbowe ranczo

Pierwsze co przychodzi na myśl to nieograniczona przestrzeń wśród zieleni. Miejsce, które zachwyca malowniczym otoczeniem, klimatycznymi wnętrzami oraz niepowtarzalną atmosferą. Do tego rustykalno – biesiadny klimat. Można tu wziąć głęboki oddech.

Usytuowana w lesie, potraktowana z wielkim pietyzmem, sala weselna w klimacie wsi polskiej. Cicha okolica pozwala na swobodę i daje możliwość na cieszenie się urokliwymi widokami.

INFO:
styl:  rustykalny, boho, klimat starej chaty, biesiadny
ceny: piątek (270-310 zł/os), sobota (310-355 zł/os), niedziela (270-310 zł/os) – cena uzależniona od wyboru zestawu,
liczba gości: 130-170
noclegi:  10 komfortowych pokoi zaaranżowanych w rustykalno-marynistycznym klimacie, zapewniając tym samym miejsca noclegowe dla blisko 30 osób (są w trakcie przebudowy, baza noclegowa zwiększy się na 36 pokoi)
adres: Budy Michałowskie ul. Radziejowicka 87

Data aktualizacji: czerwiec 2021r

wierzboweranczo.pl

PAŁACYK OTRĘBUSY

slub prawoslawny warszawa 067
Autor zdjęcia: Paweł Słowik Fotografia

Miejsce stworzone do luksusowych uroczystości. Skutecznie kusi pięknym otoczeniem przyrody. Świetnie realizują się tutaj przyjęcia w stylu glamour, pełne wytwornej elegancji.

INFO:
styl:  elegancki, glamour
ceny: z podziałem na sezon letni i zimowy oraz dni tygodnia: pt/sob/ndz 320-390/os
liczba gości: do 200 osób
noclegi: posiadają własną bazę noclegową do 75 osób
adres: ul. Warszawska 2, 05-805 Otrębusy k/Warszawy

Data aktualizacji: maj 2023r

palacykotrebusy.pl

PAŁAC LASOTÓW

palac lasotow

Gdzie znaleźć połączenie tradycji i kunsztu nowoczesności? Takie rozwiązanie przygotował dla swoich gości Pałac Lasotów. Historia sięga tutaj, aż XIX wieku. Miejsce ukryte wśród zieleni, dające możliwości na przeżycie uroczystych chwil.

INFO:
styl:  elegancki, wytworny
ceny: 290zł/os –soboty od maja do września260zł/os –soboty w październiku230zł/os –soboty lub niedziele od listopada od kwietnia. Terminy inne (w tym piątkowe)są tańsze o 40 zł/os w okresie od maja do wrześniai o 30zł/os. w terminie od października do kwietnia.
liczba gości: do 150 osób
noclegi: apartament dla nowożeńców oraz 16 miejsc noclegowych
adres: ul. Warszawska 289, 05-082 Zielonki Parcele

Data aktualizacji: lipiec 2021r

palaclasotow.pl

OGRÓD BABETTE

ogrod babette

Miejsce, które wyróżnia się przepięknym ogrodem, który można ucharakteryzować w zależności od charakteru ceremonii. Pozwala na celebrację i spędzenia wyjątkowych chwil w gronie najbliższych. Jeżeli szukacie wyjątkowego miejsca, w którym będziecie czuli się jak w domu – dobrze trafiliście.

INFO:
styl:  styl można dopasować w zależności od charakteru ceremonii, wnętrze z elementami rustykalnymi
ceny: 2 pakiety: ceny wahają się w zależności od ilości gości i dnia uroczystości: 250-365/os lub 300-430/os
liczba gości: do 150 osób
adres: Ul. Główna 22, 05-280 Rusiec

Data aktualizacji: lipiec 2021r

ogrod-babette.com

PAŁAC MAŁA WIEŚ

palac mala wies

200 lat tradycji i powrót do świetności. A dodatkowo świadomość ile osobistości gościło w tym miejscu… Szyk i elegancja w jednym miejscu. Miejsce niezwykłe a niemniej przystępne i gościnne.

INFO:
styl:  elegancki z rustykalnymi akcentami
ceny: 490-540 zł/os + pakiety alkoholowe
liczba gości: Nowa Oranżeria – od 140 osób, Szklarnia — od 60 do 140 osób, Stara Wozownia – od 25 do 50 osób, Pałac – do 25 osób
noclegi: 54 pokoje dodatkowo płatne
adres: 05-622 Belsk Duży, Mała Wieś 40

Data aktualizacji: sierpień 2021r

palacmalawies.pl

BOATHOUSE WARSZAWA

boathouse warszawa

Przepiękne miejsce nad Wisłą. Idealne na ślub plenerowy. I dodatkowo… Jedzenie! Kuchnia w najlepszym wydaniu z przewagą śródziemnomorskich smaków.

INFO:
styl:  wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy pomogą w doborze sali i jej aranżacji
ceny: 55 tys brutto – wynajęcie na wyłączność całego obiektu. Oferta dopasowana do sugestii pary młodej, podzielona na krótkie przyjęcie oraz na przyjęcie całonocne
adres: Wał Miedzeszyński 389A, 03-975 Warszawa

Data aktualizacji: sierpień 2021r

boathouse.pl

BIESIADNE SIOŁO

14364889 1206834286054761 7653849650024205264 n
Autor zdjęcia: Biesiadne Sioło

Usytuowana w lesie, potraktowana z wielkim pietyzmem, sala weselna w klimacie wsi polskiej. Cicha okolica pozwala na swobodę i daje możliwość na cieszenie się urokliwymi widokami.

INFO:
styl:  klimat wsi polskiej
liczba gości: do 220 os. w sali, do 800 os. na terenie
noclegi: 51 miejsc noclegowych
adres: Przywory Duże 171, 08-113 Domanice

Data aktualizacji: sierpień 2021r

biesiadnesiolo.pl

CICHA 23

wesele cicha 23 001
Autor zdjęcia: Marcin Kontraktewicz – The Snap Shots

Nazwa mówi sama za siebie… Enklawa spokoju i natury na „tyłach” miejskiego zgiełku. Pomyślelibyście, że w przestrzeni starej cegielni i stadniny koni, można stworzyć miejsce na wesele? Nie? A właściciele postawili na nieszablonowe rozwiązanie i tym sposobem powstało miejsce z duszą i pięknie naturalne. Wspaniałe na organizację wesela w stylu industrialnym i rustykalny.

INFO:
styl:  
ceny:
liczba gości:
noclegi:
adres:

Data aktualizacji: sierpień 2021r

cicha23.pl

REDUTA BANKU POLSKIEGO

slider1
Autor zdjęcia: Reduta Banku Polskiego

Ponad 100 letni budynek w sercu stolicy! To doskonały obiekt na kreatywne i nieszablonowe wesele. Ściany z białej cegły i ogromne, łukowate okna tworzą industrialny klimat dając niesamowite pole do aranżacji. Spodziewaliście się takiego miejsca w pobliżu Placu Teatralnego i Starego Miasta?

INFO:
styl:  możliwość dowolnej aranżacji
ceny: pakiety cenowe: 300-360 zł/os. + 5 tys. sala
liczba gości: max. 180
noclegi: brak własnych
adres: Bielańska 10, 00-085 Warszawa

Data aktualizacji: sierpień 2021r

reduta.pl

REZYDENCJA MIĘTOWE WZGÓRZA

rezydencja mietowe wzgorza
Autor zdjęcia: Rezydencja Miętowe Wzgórza

Specjaliści od wyjątkowości i amerykańskiego stylu! Amerykańska rezydencja w sercu Mazowsza. Wśród pól, lasu i… królującej w ogrodzie, pachnącej niczym najdroższe perfumy – MIĘTY. Dom niczym z amerykańskich filmów jest połączeniem stylu klasycznego ze stylem Hampton. Wysokie wnętrza, zachwycające żyrandole i widok na basen… brzmi jak amerykański sen?

INFO:
styl:  amerykański, klasyczny, Hampton
ceny: uzależnione od dnia tygodnia oraz miesiąca: ok. 279-367 zł/os.
noclegi: dodatkowo płatne: pokoje 2 oraz 4 osobowe + domek 6 osobowy
adres: Trębki Nowe 90, 05-170

Data aktualizacji: sierpień 2021r

mietowewzgorza.pl

PAŁAC ALEXANDRINUM

Alexandrinum082017 504
Autor zdjęcia: Hotel Pałac Alexandrinum

Miejsce na ekskluzywne wesele, zaledwie 13 km od Warszawy. Ekskluzywne przez wielkie „E”! Przesiąknięte historią, umiejscowione samym sercu 12-hektarowego Parku Krajobrazowego z XVIII wieku. Luksus i elegancja łączy się tu z wyśmienitą kuchnią. Zjawiskowe wnętrza jak z bajki pomagają spełniać marzenia o wyjątkowym weselu. Brzmi zachęcająco?

INFO:
styl:  ekskluzywny
ceny: slow wedding – 330 zł/osobę, lub 3 pakiety w cenach: 335 zł/osobę – 550 zł/osobę
liczba gości: do 180 osób (przy okrągłych stołach 150 osób)
noclegi: 68 ekskluzywnych pokoi – cena i rabaty ustalane indywidualnie; pokój pary młodej – gratis
adres: Krubki-Górki 13a, 05-326 Poświętne

Data aktualizacji: sierpień 2021r

palac-alexandrinum.pl

MIODOWY ZAKĄTEK

4
Autor zdjęcia: Miodowy Zakątek

Miejsce, które jest blisko, a jednocześnie wystarczająco daleko od miejskiego zgiełku. Piękny, zielony teren i spokojna okolica. Miejsce z agroturystyczną duszą i swobodnym, swojskim klimatem. Idealne do celebrowania miłości i rodzinnych rozmów.

INFO:
styl:  swojski, swobodny
ceny: od 230 zł/os do 280 zł.os
liczba gości: do 110 osób
noclegi: 50 miejsc noclegowych dodatkowo płatnych
adres: Prosta 31 A, 96-325 Radziejowice

Data aktualizacji: sierpień 2021r

miodowy-zakatek.com

DWÓR AFRODYTA****

o nas 5
Autor zdjęcia: Dwór Afrodyta****

Piszą o sobie: „Idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego„! Otoczenie pięknych i pachnących lasów sosnowych to jedno z potwierdzeń ich stwierdzenia. 30 km od Warszawy na 350 m2 można tańczyć do białego rana. Piękne otoczenie sali oraz pyszne jedzenie potęgują efekt „wow”. Wystrój dobrany w najdrobniejszych szczegółach. Pięknie i z klasą.

INFO:
styl:  elegancki
ceny: 2023: 340 zł/os – 450 zł/os. w zależności od sezonu letniego/zimowego
2024: 370 zł/os – 490 zł/os
noclegi: możliwość wynajęcia pokoi za dodatkową opłatą
adres: Letniskowa 2, 96-325 Tartak Brzózki

Data aktualizacji: sierpień 2021r

dworafrodyta.pl

LUDOWA ALTANA

0184
Autor zdjęcia: 55studio

Sala z możliwością dekoracji zgodnie z upodobaniami i oczekiwaniami przyszłych małżonków. Wielohektarowy teren, na którym goście mogą odpocząć, porozmawiać na świeżym powietrzu i cieszyć oczy urokami dużego oczka wodnego. Piękne otoczenie zachęca do zorganizowania ceremonii zaślubin w plenerze. Pyszna kuchnia dostosowana do podniebień gości.

INFO:
styl:  swobodny, boho, rustykalny, dekoracja zgodnie zupodobaniami
ceny: 270 zł/os
liczba gości: do 150 osób
noclegi: pokoje 2,3,4 os. w cenie 70zł/os
adres: Rozalin, ul. Przemysłowa 64

Data aktualizacji: sierpień 2021r

Ludowa Altana – Imprezy Integracyjne Warszawa | Pikniki Firmowe Warszawa

FOLWARK U RÓŻYCA

zdjecia slubne bialobrzegi 054 1
Autor zdjęcia: Folwark u Różyca

Unikalny, ludowy klimat zlokalizowany nad Jeziorem Zegrzyńskim (w Białobrzegach, około 30 kilometrów od Warszawy) “domu z ambicjami dworu”, jak nazywają go sami właściciele, gwarantuje jedyne w swoim rodzaju przyjęcie weselne w stylu “wiejsko-miejskim”. Wiejsko – niedzielny klimat robi głęboki pokłon polskiej tradycji. Miejsca idealne na zorganizowanie wesela do 200 osób.

INFO:
styl:  
ceny:
liczba gości:
noclegi:
adres:

Data aktualizacji: sierpień 2021r

biotontour.pl

FOLWARK BIAŁYCH BOCIANÓW

folwarkb bialych bocianow

Miejsce z duszą, sercem i ciałem w jednym… Obiekt położony w cichej, spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, otulony obszarem leśnym. Natura jest tutaj na wyciągnięcie ręki i przysłowiowe „rzucenie” okiem. Swojsko i rodzinnie – miejsce sprzyja zacieśnianiu więzi rodzinnych – zatem idealnie wpisuje się w idee wesela 🙂 Miejsce bez zadęcia! Po prostu piękne.

INFO:
styl:  oferta i folwark zaaranżowany zgodnie z upodobaniem gości
liczba gości: do 54 osób
noclegi: posiadają bazę noclegową
adres: Główna 97, 96-325 Kamionka

Data aktualizacji: sierpień 2021r

folwarkbb.com

HOTEL MARIO

Hotel Mario w Nieporęcie nad Zalewem Zegrzyńskim to nietuzinkowa propozycja na oryginalne przyjęcie z jachtami i portem w tle, w niedalekiej odległości od Warszawy. Zachwyca eleganckim wnętrzem. Uwagę przykuwają kryształowe żyrandole, lustra w złotych ramach oraz sztukateria udekorowana kryształkami Svarowskiego. Największa sala pomieści nawet 350 gości! Więc… niech żyje bal!

INFO:
styl:  
ceny:
liczba gości:
noclegi:
adres:

Data aktualizacji: sierpień 2021r

Hotel Mario – Sala weselna i Hotel w Zegrzu

FOLWARK RUCHENKA – BARN HOUSE

folwark ruchenka wesele 14
Autor zdjęcia: Damian Łukasz Weddings

Miejsce, w którym zorganizujesz własny ślub na własny sposób. Konwenanse i stereotypy zostają za płotem. Urokliwe, pełne spokoju i przestrzeni do odpoczynku. Nie znajdziesz tu wymuszonej elegancji! Pięknie, swobodnie, intrygująco…

INFO:
styl:  industrialny, rustykalny, boho
ceny: wynajęcie obiektu: 8-19 tys.
liczba gości: max. 140 osób
noclegi: 10 miejsc w cenie (5 pokoi) + 40 miejsc w domkach (dodatkowo płatne)
adres: Słoneczna 25, 07-102 Ruchna

Data aktualizacji: sierpień 2021r

Folwark Ruchenka – stodoła na wesele Mazowieckie

STODOŁA CZEREŚNIOWY SAD

23659907 1461687977201175 257916343 o
Autor zdjęcia: Stodoła Czereśniowy Sad

Miejsce niedaleko Warszawy. Idealne kiedy w sferze marzeń pozostaje spokój oraz oderwanie od zgiełku miasta i wyhamowanie w pędzie dnia codziennego. Sama stodoła pozostaje w jak najbardziej oryginalnym klimacie. Drewniane stoły i krzesła utrzymują ten klimat. Ręcznie robione szydełkowe dekoracje, eleganckie żyrandole oraz girlandowe oświetlenie dodają swojskiego szyku i strojności. Miejsce wspaniałe na uroczystość w klimacie boho.

INFO:
styl:  boho, rustykalny, idustrialny
ceny: zależna od zapotrzebowania pary młodej/ oferta dopasowana indywidualnie
liczba gości: 190 os. lub 120 os. przy okrągłych stołach
noclegi: 18 miejsc noclegowych
adres: Grażyna 9,05-660 Grażyna

Data aktualizacji: sierpień 2021r

stodolaczeresniowysad.pl

STARA DRUKARNIA

44370854 2005801732796068 27327004298706944 o
Autor zdjęcia: Noclegi i Restauracja Stara Drukarnia

Piękne miejsce z różnorodnymi możliwościami. Możliwość indywidualnego dostosowania menu do potrzeb, upodobań i budżetu klienta. Miejsce oferuje 3 sale dopasowane do ilości zaproszonych gości. Wnętrze każdej z sal zaprojektowane jest w innym stylu. Swobodnie i domowo!

INFO:
styl:  możliwość dowolnej aranżacji
ceny: 220 zł/os
liczba gości: do 130 os.
noclegi: 18 pokoi dla 45 gości, cena ustalana indywidualnie
adres: Ul. Lipowa 82, 08-300 Sokołów Podlaski

Data aktualizacji: sierpień 2021r

staradrukarnia

SZKLARNIA GRODZISK

6L9A5335 900x600 1
Autor zdjęcia: Szklarnia Grodzisk

Miejsce przeznaczone do przeżywania najpiękniejszych przeżyć. Jednym z nich jest niewątpliwe ślub, więc miejsce wspaniale wpisuje się w ten klimat. Można je znaleźć zaledwie 30 km od Warszawy. Wyrafinowane połączenie drewna i szkła – creme de la creme możliwych połączeń. Do tego wszystkiego – pyszna kuchnia! Miejsce pomieści 190 gości, którzy swobodnie będą mogli tańczyć na parkiecie.

INFO:
styl:  industrialny, nowoczesny
ceny: 330-360 zł/os
liczba gości: do 190 os., najbardziej komfortowo jest do 150 os.
noclegi: dla 12 osób, pokój pary młodej w cenie
adres: 3 Maja 2, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Data aktualizacji: sierpień 2021r

Szklarnia Grodzisk

DWÓR ZŁOTOPOLSKA DOLINA – MANSION HOUSE

Autor zdjęcia: Dwór Złotopolska Dolina – Mansion House

Jeśli nazwa kojarzy Wam się z serialowymi Złotopolicami, to musicie wiedzieć, że nie jesteście w błędzie! Miejsce położone tylko 30 minut od Warszawy i 6 km od lotniska w Modlinie. Zacisznie, urokliwie, w otulinie złotopolskiego lasu, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Strugi. Miasto jest na tyle blisko, by sprawiać komfort w dojeździe i na tyle daleko by jego hałas został zagłuszony przez śpiew ptaków, szum drzew i zbóż. Miejsce stworzone przez kreatywnych, młodych ludzi, którzy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości.

INFO:
styl:  
ceny:
liczba gości:
noclegi:
adres:

Data aktualizacji: sierpień 2021r

Dwór Złotopolska Dolina – Mansion House – Wesela, Szkolenia, Noclegi (zlotopolskadolina.pl)

ZACISZE ANNY KORCZ

Sale weselne pod Warszawa
Auto zdjęcia: Zacisze Anny Korcz

W parku krajobrazowy nad rzeką Wkrą, na powierzchni 5,5 hektara, 40 km od Warszawy w miejscowości Pomiechówek znajduje się romantyczne Zacisze… Przepiękna, przeszklona sala weselna. Ogromna przestrzeń daje ogromne możliwości aranżacji zarówno sali weselnej, jak i całego otoczenia. Dzięki położeniu nad rzeką Wkrą istnieje możliwość organizacji nawet ślubu na plaży. Koniecznie odwiedźcie to miejsce!

INFO:
styl:  romantyczny, rustykalny
ceny:
liczba gości
: sala 130 osób + możliwość dostawienia transparentnego namiotu – 220 osób
noclegi: 6 pokoi dwuosobowych 210zł/pokój + możliwa dwuosobowa dostawka – 90 zł/os
adres: Czarnowo 230, 05-180 Pomiechówek

Data aktualizacji: sierpień 2021r

(zacisze-pomiechowek.pl)

GÓRKI ZIELONE

otoczenie 1
Autor zdjęcia: Górki Zielone

Miejsce malowniczo położone na pośród lasów i łąk Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Składa się z dwóch wielkich sal i otaczającej je zieleni. Olbrzymie okna, drewniana konstrukcja… już brzmi dobrze, prawda? A dodatkowo przeszklenia i centralnie usytuowany kominek. Klimat? Niezwykły!

INFO:
styl:  rustykalny, boho
ceny: w zależności od ilości osób: 272-310 zł/os
liczba gości: do 280 osó (dwie sale połączone), sala większa od 100-200 os., sala mniejsza od 50-80
noclegi: brak
adres: Górki, ul. Partyzantów 1, 05-311 Dębe Wielkie

Data aktualizacji: sierpień 2021r

Strona główna – Gorki Zielone | Wesela Imprezy firmowe