Fotograf Ślubny

Żyrardów - Warszawa - Polska!

Cześć!

Jestem Kamil – To mnie pierwszego oświeciło “Pod Światło” 😉

W dniu ślubu współpracuję z Emilią lub Kacprem, aby jeszcze lepiej zachować dla Was każdy istotny detal, kolor, moment… Często przygotowania mają miejsce w dwóch różnych pokojach czy nawet w dwóch domach, co więc zrobić? Fotografować Pannę Młodą czy Pana Młodego? Pracując we dwoje nie musimy wybierać… 🙂

Wyłapujemy sytuacje, o których często nie mieliście pojęcia. Staramy się wykorzystywać naturalne światło, żeby jak najmniej zwracać na siebie uwagę. Nie ingerujemy w przebieg wydarzeń, a jako reporterzy cały czas szukamy pięknych kadrów, aby jak najlepiej opowiedzieć Waszą Historię!

Obserwujemy. Uśmiechamy się 🙂

To My – Pod Światło!

Kamil

Kamil

Jestem tatą, mężem Emili i pozytywnym facetem. Lubię małe przyjemności: kawę, seriale, muzykę. Kocham fotografię ale.. to przecież oczywiste! Uwielbiam wszelką elektronikę, gadżety, komputery, drony, aparaty.. obiektywy to co pozwala mi utrwalać piękne kolory.

Emila

Emila

Uśmiechnięta, dobra dusza. Podczas reportażu goście wyczuwają pozytywne wibracje co pomaga bez rozmowy przełamywać bariery niezależnie od pokolenia. Praktykuje ze wspaniałymi rezultatami fotografię ciążową i noworodkową: fotorodzinka.pl

Kacper

Kacper

Student fotografii. Poza szkołą i reporterką uczestniczy w OSP. Zawsze skupiony i gotowy do działania. Fotograf o prawdziwym reporterskim zacięciu. Jego prace doczekały się już wystaw oraz były doceniane na grupach fotograficznych. Wschodząca gwiazda.

Gdzie

Mieszkamy pod Warszawą, konkretnie w Żyrardowie słynącym z dawnych zakładów lniarskich, po których zostało tylko muzeum i budynki przekształcone w lofty.

Fotografujemy głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy pojechali do Was w najdalsze zakątki świata ;). Posiadamy kurs liturgiczny- niezbędny do możliwości uwieczniania ceremonii ślubnej, ważny na terenie całego kraju.

Przykładowe miejscowości, gdzie możecie nas spotkać podczas fotografowania ślubów ;): Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Skierniewice, Łódź, Żyrardów.