Fotograf Ślubny

Żyrardów - Warszawa - Polska!

Cześć!

Jestem Kamil – To mnie pierwszego oświeciło „Pod Światło” 😉

W dniu ślubu współpracuję z Emilią lub Kacprem, aby jeszcze lepiej zachować dla Was każdy istotny detal, kolor, moment… Często przygotowania mają miejsce w dwóch różnych pokojach czy nawet w dwóch domach, co więc zrobić? Fotografować Pannę Młodą czy Pana Młodego? Pracując we dwoje nie musimy wybierać… 🙂

Wyłapujemy sytuacje, o których często nie mieliście pojęcia. Staramy się wykorzystywać naturalne światło, żeby jak najmniej zwracać na siebie uwagę. Nie ingerujemy w przebieg wydarzeń, a jako reporterzy cały czas szukamy pięknych kadrów, aby jak najlepiej opowiedzieć Waszą Historię!

Obserwujemy. Uśmiechamy się 🙂

To My – Pod Światło!

Kamil

Kamil

Fotografia to moje trzecie dziecko – jestem Tatą dwóch wspaniałych córek, i czwarta miłość – ogromna część mojego serca należy do mojej żony Emilii. Do życia podchodzę z dużym uśmiechem, czerpiąc z niego wspaniałe chwile. Przyjemność skrywa się dla mnie w drobnych rzeczach: aromatycznej kawie, ulubionej muzyce i dobrych serialach. Moja mania gadżetów pozwala mi do bycia, na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Uwielbiam pracować z parami, które z miłością patrzą sobie w oczy, co pozwala mi uchwycić niepowtarzalne emocje na zdjęciach. 

Emila

Emila

Uśmiechnięta, dobra dusza. Podczas reportażu goście wyczuwają pozytywne wibracje, co pomaga bez rozmowy przełamywać bariery niezależnie od pokolenia. Cechuje ją przyjacielski profesjonalizm – atmosfera jak z przyjaciółką, efekt końcowy zachwycający jak na profesjonalistę przystało. Praktykuje ze wspaniałymi rezultatami fotografię ciążową i noworodkową: fotograf ciążowy warszawa

Kacper

Kacper

Student fotografii z głową pełną pomysłów. Fan bliskich ujęć, na których widać miłość i żar w Waszych oczach. Poza szkołą i reporterką uczestniczy w OSP, stąd jego zamiłowanie do fotografowania żaru 🙂 Zawsze skupiony i gotowy do działania. Fotograf o prawdziwym reporterskim zacięciu. Jego prace doczekały się już wystaw oraz były doceniane na grupach fotograficznych. Wschodząca gwiazda.

Gdzie

Mieszkamy pod Warszawą, konkretnie w Żyrardowie słynącym z dawnych zakładów lniarskich, po których zostało tylko muzeum i budynki przekształcone w lofty.

Fotografujemy głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy pojechali do Was w najdalsze zakątki świata ;). Posiadamy kurs liturgiczny- niezbędny do możliwości uwieczniania ceremonii ślubnej, ważny na terenie całego kraju.

Przykładowe miejscowości, gdzie możecie nas spotkać podczas fotografowania ślubów ;): Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Skierniewice, Łódź, Żyrardów.