Kamil i Emila

Poznajmy się!

Podswiatlo.pl szczęśliwa foto rodzinka 🙂 tego szukamy na naszych zdjęciach szczęścia, emocji i wzruszeń!

Uzupełniamy się wzajemnie, dzięki czemu zdjęcia tworzą niebanalny reportaż pełen emocji i uczuć. Dlaczego pracujemy we dwoje? Chcemy dla Was uchwycić każdy detal oraz każdą wartą tego sytuację z Waszego długo wyczekiwanego dnia.

Często przygotowania mają miejsce w dwóch różnych pokojach czy nawet w dwóch domach, co więc zrobić? Fotografować Pannę Młodą czy Pana Młodego?

My nie musimy wybierać… 🙂 W dniu ślubu pozostajemy w cieniu, nie reżyserujemy przebiegu wydarzeń. Staramy się wykorzystywać naturalne światło, żeby jak najmniej zwracać na siebie uwagę.

Kiedy nie robimy zdjęć, wspólnie podróżujemy. Nasze dni wypełniają również spacery i chwile spędzone z córeczkami, od których rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią 🙂

Mieszkamy w Żyrardowie, ale fotografujemy w całej Polsce.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, daje to Wam gwarancję solidności i wiarygodności. Posiadamy kurs liturgiczny- niezbędny do możliwości uwieczniania ceremonii ślubnej.

Najwyższa jakość zdjęć, profesjonalne standardy pracy, uczuciowość – na to wszystko oraz znacznie więcej możecie liczyć z naszej strony… Dziękujemy, że nas odwiedziliście!