Kiedy Kasia i Tomek napisali do mnie, że decydują się na współpracę ze mną w tym wyjątkowym dla nich dniu, bardzo się ucieszyłem! Nie tylko dlatego, że są wspaniałą i piękną parą… ucieszyłem się również dlatego, że ich przyjęcie miało się odbyć w pięknym miejscu o nazwie Dwór Sarmata!

Był first Look i wzruszony pan młody, seria emocji, wybuchy uśmiechu, pierwszy taniec w chmurach i efekt WOW! Jesteście ciekawi? Sprawdźcie sami!

Miejsce idealne na świętowanie Waszego Wesela, czyli dlaczego warto wybrać Dwór Sarmata

Sami o sobie piszą: „Niepowtarzalny klimat, doskonała kuchnia oraz przemiła i pomocna obsługa, a także szereg możliwych atrakcji sprawią, że dzień ten na zawsze pozostanie w pamięci Waszej i Waszych Gości”. Muszę przyznać, że to nie są puste słowa! Dwór Sarmata naprawdę staje na wysokości zadania spełniając oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Z mojej perspektywy wszystko zagrało! Klimatyczne miejsce w stylu rustykalnym, ogromny teren z dala od drogi, schowany wśród drzew i pól, a wnętrze… wręcz idealne do fotografowania. Wszędzie świeczki, girlandy z gałązek, zabytkowe żyrandole i okiennice, pokaźne drewniane krzesła. Zdecydowanie to miejsce jest warte Waszej uwagi!

Wesele w chmurach z dwóch perspektyw, czyli dlaczego warto zdecydować się na duet fotografów

Dwóch fotografów to zawsze większe możliwości! We dwójkę uchwycimy więcej i to z dwóch różnych perspektyw. Nigdy nie pracujemy obok siebie. Kiedy jedno robi zdjęcia na dole, drugie wdrapuje się na balkon, by z przyczajeniem godnym ninja uchwycić Wasze ważne chwile z góry. Dokładnie tym systemem działaliśmy realizując reportaż dla Kasi i Tomka. Zobaczcie sami, jaką młodzi mają pamiątkę! Pierwszy taniec równocześnie fotografowany z dwóch perspektyw!

Koniecznie obejrzyjcie całą galerię.

Chcesz poznać inne sale, które zorganizują wesele Twoich marzeń? Koniecznie odwiedź mój wpis: Sale Weselne Warszawa · Top Miejsca 2021.

A jeśli szukasz pomysłu na podziękowania dla rodziców zerknij tutaj: Podziękowania dla rodziców · 10 idealnych propozycji.

Mam nadzieję, że z Wami też zrealizuję najpiękniejsze zdjęcia!