Wiola i Aidan to przebojowa mieszana para 🙂 Ona Polka o słowiańskiej urodzie oraz On – Malezyjczyk, którego odnalazła na krańcu świata.. w Kuala Lumpur!
Dlaczego przebojowa…? nie każdy obchodzi 3 śluby w Malezji, na Bali i w Polsce; Dekoruje kościół brzozami zamiast kwiatów czy przegania dzieci z placu zabaw, aby tam się oświadczyć przy blasku księżyca.

Aidan dzielnie znosi wszystkie pomysły Wioli 🙂 Nawet jeżeli na początku kręci nosem to potem stwierdza, że jednak miała rację i to co wymyśla jest fajne.
Druga jego cecha, którą na pewno podbił serce Wioli, to romantyzm. Wystarczy spojrzeć na ich obrączki, których grawer po polsku wymyślił właśnie Aidan.

„Teraz i na zawsze Wiola <3 Aidan”

Ich ślub w Polsce odbył się w zabytkowym drewnianym kościółku w Skułach, w tym samym, w którym ślub brały babcia i mama Wioli.

3 Pokolenia w tym samym kościele! Trzymamy kciuki za 4 😉

Ceremonia zaślubin była prowadzona w dwóch językach po polsku i angielsku, ponieważ angielski jest językiem urzędowym w Malezji, a na sam ślub również przyjechali goście z Francji, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii.

Po wypowiedzeniu sakramentalnego „Tak/Yes” goście udali się do malowniczego Folwarku Białych Bocianów gdzie zabawą wyśmienicie dyrygował DJ Stefan Stevie Bialosowski Fun4rent

Zapraszamy do strefy klienta na hasło, gdzie znajdują się wszystkie zdjęcia gości weselnych.