40 km. od Warszawy, w miejscowości Ludwików, znajduje się kultowe, niebanalne miejsce – Stodoła Wszystkich Świętych zwana Oczyszczalnią, gdzie czas spowalnia i w każdym jego zakątku czuć prawdziwego rustykalnego ducha. Znajduje się ono pośród zielonych łąk, stawów i drzew, a jego sercem jest charakterystyczny nowoczesny, minimalistyczny budynek o monumentalnej konstrukcji z elementami drewna i szkła, który wpasował się w otaczającą naturę. To miejsce dla ludzi szukających luzu i artystycznego klimatu, idealne dla poszukiwaczy spokoju i nowego wymiaru estetyki. Coraz częściej wybierane miejsce na wymarzone, nieszablonowe wesele.

Zaprosiła mnie tam piękna para, Justyna i Krzysiek – mega wyluzowani, totalnie zakochani w sobie, a do tego tacy naturalni i z dużą dawką humoru. Dzięki nim spędziłem dzień zgodny z ideą slow life – natchniony spokojem tego miejsca, wdychający czyste powietrze oraz wsłuchujący się w szum brzózek. Wracając do domu czułem się „oczyszczony”, a w dodatku z kartą w aparacie niemalże „kipiącą” wspaniałymi ujęciami!

To miejsce oglądałem 2 razy. Za pierwszym razem po prostu tam pojechałem „poczuć” okolicę. Zdjęcia na stronie były obiecujące, dlatego jak najszybciej chciałem zweryfikować to z rzeczywistością. Drugim razem – byłem już tam z moją parą.

To był zdecydowanie ICH dzień! Oni – patrzący na siebie, czuli, zakochani, spokojni i piękni! Justyna w majestatycznej, koronkowej sukni, Krzysiek w eleganckim garniturze. Mogliśmy poczuć ten „chill”, poleżeć na leżakach, pobujać się na drewnianej huśtawce, poczuć zapach traw roznoszony przez ciepły wiatr, który romantycznie muskał włosy Pani Młodej. Zaczęliśmy delektować się tym miejscem i coraz mocniej dopasowywać się w zastany klimat. Byli tylko ONI i „niewidzialny” fotograf, czyli ja :), który spełnił marzenie Justyny i Krzyśka o wyjątkowej sesji poślubnej oraz sam spełnił się zawodowo.

Jeśli chcecie poczuć się wyjątkowo, zobaczyć wspaniałe połączenie nowoczesności z ekologią, musicie odwiedzić ten kierunek. Sesja wykonana w takim miejscu będzie niesamowitą pamiątką, a Wy zyskacie magiczne ujęcia oraz „oczyszczony” umysł. Zdecydowanie wpisuję to miejsce na listę moich miejsc polecanych na wesele jak i sesję!