Co zabrać na sesję narzeczeńską

Jedynymi rzeczami, które trzeba zabrać na sesję narzeczeńską, są uśmiech i dobry nastrój.

Jakie miejsce na sesję narzeczeńską będzie najodpowiedniejsze?

Las, sad, ulubiona kawiarenka, park. Jeżeli nie macie pomysłu z chęcią zaproponuje Wam kilka swoich miejsc.

Jeżeli chcecie, aby sesja wyróżniała się lifestyle’owym klimatem możemy zrobić ją w miejskiej scenerii. Dobrą lokalizacją może stać się również Wasze mieszkanie.

Dominika i Michał Sesja Narzeczeńska 028

Złota godzina – najlepsza pora na zdjęcia narzeczeńskie

Sesja narzeczeńska trwa zwykle ok. 1 godziny. Najlepszą porą na jej zrealizowanie jest moment tuż po wschodzie lub tuż przed zachodem słońca – to tzw. „złota godzina”, czyli chwila, w której słońce świeci w specyficzny, niezbyt intensywny sposób. Jego światło nabiera wtedy złotych, miękkich i ciepłych tonów, co sprawia, że na zdjęciach rysują się delikatne cienie, nadające fotografiom niezwykłego klimatu. Zdolny fotograf wykorzysta jednak atuty każdej pory dnia.

Jak się ubrać na sesję narzeczeńską?

Postawcie na ubrania, które często nosicie i w których czujecie się dobrze. Wybrane stylizacje powinny wyrażać Wasze charaktery i podkreślać atuty Waszych sylwetek. Tylko w wygodnym i dopasowanym stroju poczujecie się naprawdę sobą (i to sobą w najlepszym wydaniu) – ta swoboda i naturalność zostaną utrwalone na zdjęciach.

W leśnej czy kwiatowej scenerii dobrze prezentują się delikatne, pastelowe barwy, np. beże albo błękity. W otoczeniu miejskim lepiej sprawdzą się odważniejsze kolory, takie jak czarny, musztardowy czy granatowy, które dobrze zgrają się z nowoczesnym, industrialnym charakterem zdjęć.

Sesja Narzeczenska Asia i Bartek 039 2

Co zabrać? Rekwizyty i pomysły na sesję narzeczeńską

Nie musicie zabierać ze sobą żadnych rekwizytów – naturalne i niepozowane zdjęcia wypadną znakomicie. Spacerujcie, rozmawiajcie, śmiejcie się i przytulajcie.

Oczywiście – możecie też zaszaleć i przygotować dodatki, które ożywią zdjęcia albo dodadzą im odrobiny humoru czy romantyczności.

Na sesję narzeczeńską możecie również zabrać… swoje czworonogi! Obecność zwierzaków wywołuje uśmiech i rozładowuje stres. Kiedy skupicie się na nich, zupełnie zapomnicie o tym, że jesteście przed obiektywem.

Sesja Narzeczeńska Maja i Filip 022

Zdjęcia, które powstaną, będą piękną pamiątką – po latach powrócicie do nich z odrobiną sentymentu, wspominając czas narzeczeństwa i emocje, jakie Wam towarzyszyły.