„Czym pojedziemy do ślubu?” 🚗🚙🛴– jedno z wielu pytań, jakie zadajcie sobie, kiedy zaczynacie swoją przygodę z organizacją ślubu. Jest wiele możliwości, usługodawcy „przerzucają się” ofertami, w których można przebierać i wybierać. Typowe limuzyny ślubne ustępują miejsca co raz to innym pomysłom na ślubny transport. Jak wybrać opcję idealną? Najważniejsze, żeby Wasz wybór „grał” Wam w sercu. A jeżeli do tego będzie spójny z myślą przewodnią Waszego wesela i wpasowany w klimat – to otrzymacie połączenie idealne!

Jakie auto do ślubu?

Wachlarz możliwości jest tak szeroki, że można się zgubić. Przygotowałem dla Was listę trendów i inspiracji na 2021. Niezależnie jaki styl sobie wymarzycie i zaplanujecie, z całą pewnością znajdziecie do niego odpowiednie auto. Czym zatem jeździ się do ślubu? Wachlarz możliwości jest tak szeroki, że można się zgubić. Przygotowałem dla Was listę trendów i inspiracji na 2021.

Auto do ślubu, czyli trendy 2022-2023

Auto zabytkowe

istnieje możliwość wypożyczenia takiego auta z Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach – pod tym linkiem znajdziecie więcej informacji: Oferta – Wypożycz eksponat – Samochody ślubne – Samochody ślubne – Muzeum Motoryzacji i Techniki. (muzeum-motoryzacji.com.pl) Znajdziecie tu eksponaty z lat 20 – tych, 30 – tych, 70 – tych, 80 – tych. Wybór jest naprawdę szeroki!

Auto do ślubu
Auto do ślubu
high res 1
high res 8
high res 6

Limuzyna

popularna od wielu lat, wciąż cieszy się dość sporą popularnością! W niej będziecie się czuli jak prawdziwe gwiazdy wiezione na czerwony dywan!

high res 2

Samochód sportowy

szybki, głośny, robiący wrażenie. Jeśli jesteście parą z ognistym temperamentem z całą pewnością jest to wybór dla Was!

Auto Do Ślubu
Auto do ślubu
Auto do ślubu

Motocykl

uwierzcie mi, możliwe jest, abyście pojechali razem do ślubu motocyklem! Jeżeli przejawiacie taką motoryzacyjną pasję, to koniecznie to zaakcentujcie! Jednoślad zostanie w pamięci Waszych gości na bardzo długo!

Bryczka

czyli konie w wersji podstawowej! 🙂 Opcja dla par o romantycznej duszy i królewskich zapędach! 😉 Jednym z miejsc na wypożyczenie bryczki jest Hodowla Koni Majewscy w Grodzisku Mazowieckim. Więcej info znajdziecie pod adresem: 🥇 Powozem do ślubu i na inne okazje Grodzisk Mazowiecki – ⭐ opinie, cena – WeselezKlasą id:4388 (weselezklasa.pl)

Auto do ślubu
Auto do ślubu
high res 3

Pamiętajcie jednak, że tego dnia najważniejsi jesteście i Wasza miłość. To, czym pojedziecie do ślubu ma drugorzędne znaczenie! Więc jeśli macie kogoś w rodzinie lub pośród znajomych, kto ma auto wpisujące się w Wasze oczekiwania, nie bójcie się poprosić o przysługę!

Jeśli wybraliście już czym pojedziecie do ślubu, zajrzyjcie do wpisu o polecanych salach weselnych Sale Weselne Warszawa ✔️ Top Miejsca 2021 – Fotograf Pod Światło (podswiatlo.pl). Może jedna z nich to właśnie Wasza wymarzona?

POWODZENIA!

  • Jakie auto do ślubu?
  • Auto do ślubu, czyli trendy 2021