Fotograf Ślubny Warszawa

Cześć! Jestem Kamil – Fotograf Ślubny – dlaczego?

Zakochałem się w momentach, uczuciach, emocjach, ludziach… w całej magii towarzyszącej Wam w dniu ślubu. Oddając reportaż chcę przekazać Wam historię pełną miłości, ulotnych spojrzeń i gestów… do której z przyjemnością będziecie wracali latami!

HISTORIE ŚLUBNE

w pięknych barwach!

Wesele nad Zegrzem – Hotel Mario Nieporęt – Natalia i Patryk

Wesele nad Zegrzem – Hotel Mario Nieporęt – Natalia i Patryk

Ślub i wesele to wielkie, logistyczne przedsięwzięcie. Uroczystość Natalii i Patryka należała do tych zaplanowanych w najdrobniejszych szczegółach. Natalia to panna młoda, która skrupulatnie przygotowała się do ślubu i wesela. Całą uroczystość odnosiłem wrażenie, że...

Włączamy uczucia..

Fotograf Ślubny

Żyrardów – Warszawa – Polska

 

 

W dniu ślubu nie ingeruję w przebieg wydarzeń, cały czas szukam momentów wartych uwiecznienia.

Każdy ślub jest inny, nie ma drugiej takiej samej pary jak Wy. Jeśli planujecie ślub klasyczny, boho, vintage,  industrialny, glamour lub jakikolwiek inny, z przyjemnością uwiecznię go dla Was. Lubię różnorodność i wyzwania jakie rzucają mi nowe miejsca. Ale to co najważniejsze dla mnie to Wy. Nie jest istotne dla mnie gdzie, czy będzie to pałac, hotel, stodoła czy remiza. Ten dzień to historia Wasza i nic jej nie stworzy poza Wami.

Co mnie wyróżnia?

  • Styl – niepowtarzalna autorska obróbka zdjęć
  • Czas – galerię w strefie klienta otrzymasz już 2 tygodnie po ślubie
  • Naturalność – to co kocham na zdjęciach, proste kadry pełne miłości

Instagram:

My – Pod Światło!

Kamil

Kamil

Jestem tatą, mężem Emili i pozytywnym facetem. Lubię małe przyjemności: kawę, seriale, muzykę. Kocham fotografię, ale… to przecież oczywiste! Uwielbiam wszelką elektronikę, gadżety, komputery, drony, aparaty, obiektywy… to co pozwala mi utrwalać piękne kolory.

Emila

Emila

Uśmiechnięta, dobra dusza. Podczas reportażu goście wyczuwają pozytywne wibracje co pomaga bez rozmowy przełamywać bariery niezależnie od pokolenia. Praktykuje ze wspaniałymi rezultatami fotografię ciążową i noworodkową: fotorodzinka.pl

Kacper

Kacper

Student fotografii. Poza szkołą i reporterką uczestniczy w OSP. Zawsze skupiony i gotowy do działania. Fotograf o prawdziwym reporterskim zacięciu. Jego prace doczekały się już wystaw oraz były doceniane na grupach fotograficznych. Wschodząca gwiazda.

Gdzie

Mieszkam pod Warszawą, konkretnie w Żyrardowie słynącym z dawnych zakładów lniarskich, po których zostało tylko muzeum i budynki przekształcone w lofty.

Fotografuję głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abym pojechał do Was w najdalsze zakątki świata ;). Posiadamy kurs liturgiczny- niezbędny do możliwości uwieczniania ceremonii ślubnej, ważny na terenie całego kraju.

Przykładowe miejscowości gdzie możecie mnie spotkać podczas fotografowania ślubów ;): Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Skierniewice, Łódź, Żyrardów.